Firma Remontowo-Budowlana Zbudujemy Dom - Budowa domów Ciechanów, Przasnysz | Obszar działalności

Dom Troszyn | Budowa domu za 160 tysięcy

Dom Troszyn
Dom Troszyn

Dom Troszyn, nasza firma Zbudujemy Dom świadczy usługi na terenie całego Mazowsza również w Troszynie, więc jeśli interesuje Cię budowa domu, jesteś z Troszyna to zapraszamy do kontaktu. Oferujemy domy w atrakcyjnych cenach. Nasz flagowy wariant oferty to budowa domów o powierzchni do 160 m2 w cenie 160 000 tysięcy czyli 1000 zł za m2.

Zbudujemy dom w Troszyn​a

Nasz obszar działalności obejmuje Sulejówek​ więc skorzystaj z atrakcyjnej ceny czyli 1000 zł za 1m2 przy budowie domu o powierzchni do 160 m2. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować wynegocjowane ceny kupując produkty od najlepszych producentów nie oszczędzając na jakości towarów. Twój dom będzie zbudowany z najlepszych materiałów budowlanych.

Nasza ekipa to doświadczeni fachowcy. Działam od 2009 roku i przez ten czas zrealizowaliśmy dużo inwestycji. Chętnie wytłumaczymy i doradzimy różne aspekty związane z budową domów. Chcemy aby nasz Klient był świadomy wszystkich etapów budowy domu. Zależy nam na sprawnej i terminowej realizacji inwestycji. Skontaktuj się z nami. Przedstawimy najkorzystniejsze projekty domów, które możemy dostosować pod wytyczne Klienta. Przedstawimy plany i wyznaczymy termin rozpoczęcia i zakończenia budowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Poznaj szczegóły

Skontaktuj się z nami

Mapa Troszyn - obszar działalności