Dom za 180 tys. zł netto

Stan surowy zamknięty

Dom Płock | Budowa domu w Płocku

Dom Płock
Dom Płock

Dom Płock, nasza firma Zbudujemy Dom świadczy usługi na terenie całego Mazowsza również w Płocku, więc jeśli interesuje Cię budowa domu, jesteś z Płocka to zapraszamy do kontaktu. Oferujemy domy w atrakcyjnych cenach. Nasz flagowy wariant oferty to budowa domów murowanych.

Zbudujemy dom w Płocku

Nasz obszar działalności obejmuje Płock więc skorzystaj z atrakcyjnej ceny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować wynegocjowane ceny kupując produkty od najlepszych producentów nie oszczędzając na jakości towarów. Twój dom będzie zbudowany z najlepszych materiałów budowlanych.

Nasza ekipa to doświadczeni fachowcy. Działam od 2009 roku i przez ten czas zrealizowaliśmy dużo inwestycji. Chętnie wytłumaczymy i doradzimy różne aspekty związane z budową domów. Chcemy aby nasz Klient był świadomy wszystkich etapów budowy domu. Zależy nam na sprawnej i terminowej realizacji inwestycji. Skontaktuj się z nami. Przedstawimy najkorzystniejsze projekty domów, które możemy dostosować pod wytyczne Klienta. Przedstawimy plany i wyznaczymy termin rozpoczęcia i zakończenia budowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Poznaj szczegóły

Skontaktuj się z nami

Mapa Płock - obszar działalności