Firma Remontowo-Budowlana Zbudujemy Dom - Budowa domów Ciechanów, Przasnysz | Obszar działalności

Dom Garwolin | Budowa domu za 160 tysięcy

Dom Garwolin
Dom Garwolin

Dom Garwolin, nasza firma Zbudujemy Dom świadczy usługi na terenie całego Mazowsza również w Garwolinie, więc jeśli interesuje Cię budowa domu, jesteś z Garwolina, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy domy w atrakcyjnych cenach. Nasz flagowy wariant oferty to budowa domów o powierzchni do 160 m2 w cenie 160 tysięcy, czyli 1000 zł za m2.

Zbudujemy dom w Garwolinie

Nasz obszar działalności obejmuje Garwolin, dzięki czemu możesz skorzystać z atrakcyjnej ceny, czyli 1000 zł za 1 m2 przy budowie domu o powierzchni do 160 m2. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie, zaproponować wynegocjowane ceny kupując produkty od najlepszych producentów, nie oszczędzając na jakości towarów. Twój dom będzie zbudowany z najlepszych materiałów budowlanych.

Nasza ekipa to doświadczeni fachowcy. Działam od 2009 roku i przez ten czas zrealizowaliśmy dużo inwestycji. Chętnie wytłumaczymy i doradzimy różne aspekty związane z budową domów. Chcemy, żeby nasz Klient był świadomy wszystkich etapów budowy domu. Zależy nam na sprawnej i terminowej realizacji inwestycji. Skontaktuj się z nami. Przedstawimy najkorzystniejsze projekty domów, które możemy dostosować pod wytyczne Klienta. Przedstawimy plany i wyznaczymy termin rozpoczęcia i zakończenia budowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Poznaj szczegóły

Skontaktuj się z nami

Mapa Garwolin- obszar działalności