Firma Remontowo-Budowlana Zbudujemy Dom - Budowa domów Ciechanów, Przasnysz | Obszar działalności

Dom za 160 tysięcy.
Do 160 m2, 1000 zł za m2

Budowa domu Przasnysz | Dom za 160 tysięcy

Budowa Domu Przasnysz

Chcesz wybudować dom w Przasnyszu? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Budujemy domy w atrakcyjnych cenach, również na terenie Przasnysza i okolicznych miejscowościach. 

Nasza Firma istnieje na rynku od 2009 roku i mamy na swoim koncie dużo zrealizowanych inwestycji. Zajmujemy się budową od podstaw. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować inwestycję nieprzekraczającej kwoty 160 tys. zł za 100 m2 domu, czyli 1000 zł za m2. Kompleksowo organizujemy pozwolenia oraz przygotowujemy projekt pod wytyczne Klienta. Nasza firma zajmuje się również wykończeniami od A do Z.

Zbudujemy Dom w Przasnyszu 

Mieliśmy przyjemność zrealizować wiele zleceń w Przasnyszu m.in. budowy, remonty, wykończenia oraz rozbiórki. Spełniamy marzenia Klientów o ciepłym i bezpiecznym domu. Dbamy o szczegóły i odpowiednią adaptację według uznania Zleceniodawcy. Dzięki powierzeniu inwestycji budowy jednej firmie usprawnia się proces realizacji, eliminując po drodze niedomówienia związane z komunikacją wielu wykonawców. Działamy uczciwie i profesjonalnie. Tłumaczymy i odpowiadamy na wszystkie pytania przed i w trakcie wykonywanych prac. Chętnie doradzimy najlepsze innowacyjne rozwiązania, z którymi jesteśmy na bieżąco. Odciążamy Klienta ze wszystkich zbędnych obowiązków związanych z budową, oraz ustalimy realny termin rozpoczęcia i zakończenia inwestycji.

Jeśli jesteś zainteresowany budową domu i szukasz sprawdzonej firmy, która poprowadzi Twoja budowę od początku do końca lub wykona remont, zapraszamy do kontaktu.

Poznaj szczegóły

Skontaktuj się z nami

Mapa Przasnysz - obszar działalności