Dom za 180 tys. zł netto

Stan surowy zamknięty

Budowa domu Przasnysz

Budowa Domu Przasnysz

Chcesz wybudować dom w Przasnyszu? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Budujemy domy w atrakcyjnych cenach, również na terenie Przasnysza i okolicznych miejscowościach. 

Nasza Firma istnieje na rynku od 2009 roku i mamy na swoim koncie dużo zrealizowanych inwestycji. Zajmujemy się budową od podstaw. Kompleksowo organizujemy pozwolenia oraz przygotowujemy projekt pod wytyczne Klienta. Nasza firma zajmuje się również wykończeniami od A do Z.

Zbudujemy Dom w Przasnyszu 

Mieliśmy przyjemność zrealizować wiele zleceń w Przasnyszu m.in. budowy, remonty, wykończenia oraz rozbiórki. Spełniamy marzenia Klientów o ciepłym i bezpiecznym domu. Dbamy o szczegóły i odpowiednią adaptację według uznania Zleceniodawcy. Dzięki powierzeniu inwestycji budowy jednej firmie usprawnia się proces realizacji, eliminując po drodze niedomówienia związane z komunikacją wielu wykonawców. Działamy uczciwie i profesjonalnie. Tłumaczymy i odpowiadamy na wszystkie pytania przed i w trakcie wykonywanych prac. Chętnie doradzimy najlepsze innowacyjne rozwiązania, z którymi jesteśmy na bieżąco. Odciążamy Klienta ze wszystkich zbędnych obowiązków związanych z budową, oraz ustalimy realny termin rozpoczęcia i zakończenia inwestycji.

Jeśli jesteś zainteresowany budową domu i szukasz sprawdzonej firmy, która poprowadzi Twoja budowę od początku do końca lub wykona remont, zapraszamy do kontaktu.

Poznaj szczegóły

Skontaktuj się z nami

Mapa Przasnysz - obszar działalności